Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Şamanik Yolculuk Kitap Açıklaması

 


Şamanik Yolculuk tarih boyunca tüm yerli toplamlarda ortak bir uygulamadır. Şaman, davul vuruşu veya diğer ritmik bir vurmalı çalgıyı dinleyerek ruhsal rehberlik ve şifaya ulaşmak, diğer insanlar ve gezegene yardım etmek ve doğanın döngüleriyle yeniden bağlantı kurmak için "olağan dışı" gerçekliğe, zaman ve mekanın ötesinde değişmiş bir bilinç durumuna girer. Şamanik Yolculuk aynen geleneksel şamanların yüzyıllarca yaptıkları gibi yolculuk yapmayı keşfedebilmeniz için interaktif bir öğrenim deneyimi sunmaktadır.

Bu kitaptaki açıklamalar ve eşlik eden CD ile uluslararası saygınlığı olan öğretmen Sandra Ingerman şu konuları aydınlatmaktadır;

 • Şamanın yerli kültürlerdeki orijinal rolü

 • Erk hayvanlarınız ve diğer ruhsal öğretmenleriniz ile tanışıp birlikte çalışma

 • Görünmez gerçekliğin üç bölümü olan Aşağı Dünya, Yukarı Dünya ve Orta Dünyada yolculuk yapma

 • Modern kültürümüzde başarılı şekilde yolculuk yapabilmenin anahtarları


 • Şamanik yolculuğun güçlü sonuçlarının büyüleyici anlatımlarını ve yeni başlayanların çoğunun sıkça sordukları soruların cevaplarını paylaşan Şamanik Yolculuk, şamanın vizyonsal dünyalarını keşfetmek için ulaşılabilir bir rehberdir.
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 88

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: RM-Bilyay

  Yorumlar

  Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.