4,5/5 - 9 Kişi Yorum Yap, Kazan!
20,4 TL
34,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 - 21 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Kasım 1943. İkinci Dünya Savaşı’nın bütün hızıyla sürdüğü günler. Adolf Hitler, görülmemiş cüretkârlıkta bir görev verir adamlarına: Müttefiklerin Avrupa’yı istilası konulu gizli bir konferans için Kahire’ye gidecek olan Amerikan Başkanı Franklin D. Roosevelt ile İngiltere Başbakanı Winston Churchill’in öldürülmesi; çünkü böyle bir istila gerçekleşirse Almanya bir anda yenilgiye uğrayacaktır.


Hitler’in verdiği bu tehlikeli görevi yerine getirebilecek tek bir kişi vardır: Binbaşı Johann Halder,  Almanların gizli istihbarat örgütü Abwehr’in en parlak, en gözü pek adamlarından biri. Yanında uzmanlardan oluşan bir ekip ve genç ve güzel Mısırbilimci Rachel Stern’le birlikte yola çıkan Halder, Kahire’ye giderken amansız bir çölde zamana karşı yarışmak zorundadır. Ya verilen görevi başarıyla yerine getirecek ya da hem kendi hayatını kaybedecek hem de oğlu ölebilecektir.


Bu planı öğrenen Amerikan gizli istihbarat örgütü en iyi elemanlarından biri olan Yarbay Harry Weaver’ı, Halder’i ve ekibini avlayıp yok etmekle görevlendirir. Ancak hem Weaver hem de Halder ve Rachel Stern için söz konusu olan sadece savaşın dengesi ve Müttefik liderlerin hayatları değildir, ölüme kadar giden çılgınca bir yarışta sınanan aşk ve arkadaşlıktır da. 


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

07.03.2019

Sürükleyici

Daha ilk sayfadan sizi esir alıyor ve devamlı okuma isteği uyandırıyor.Acaba bir sonraki sayfada ne olacak gibi heyecan duyuyorsunuz..2.dünya dönemlerini akıcı ve tarihi olayları bir arada sunan yazar sizi bir tarih yolculuğuna çıkarıyor.bu kitabı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

18.11.2016

Muhteşem

Yazarın bütün kitaplarını okudum "Brandenburg" hariç fakat "Son Tanık" beni ağlattı o kadar çok etkilendim. Allah ülkemizi korusun.

15.07.2015

Alıp Götürüyor

Glenn meadin daha önce 3 kitabını okuma fırsatım olmuştu.Özellikle kar kurdu beni çok etkilemişti.Gerek kurgusu gerek karakterleri çok güçlüydü.Sakkaranın kumlarıda aynen öyle bir kitaptı.Sağlam karakterler,dostluk ve aşk bir aradaydı.Bu yaz okuduğum en iyi roman olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Vakit kaybetmeden glenn meadin diğer kitaplarını da alıp okuyucam.Tarihi macera roman seven herkese sakkaranın kumlarını ve glenn meadin diğer kitaplarını şiddetle tavsiye ederim.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız