Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

İşletme organizasyonunda bulunan tüm fonksiyonların optimum seviyede verimli çalışması, işletmelerin dünya çapında rekabet edebilmesi, o işletme liderlerinin ne denli donanımlı olduğuna bağlıdır. Liderlik araştırmalarına azami önem vermeye başlayan yönetim biliminde, her geçen gün literatüre bu alanda yeni çalışmalar ve araştırmalar kazandırılmaktadır.

Ziya Gümüş, Sağlık Sektöründe Liderlik kitabında liderlik olgusunun işletme için ne kadar önemli olduğunun araştırılması adına liderlik kavramının ve liderlik türlerinin yönetim literatüründeki çalışmalarından yararlanarak önce bir literatür kısmı oluşturmuş, daha sonra ise yöneticilerin sağlık sektöründeki liderlik tarzlarının araştırılması adına nitel bir araştırmaya yer vermiştir.

“Günümüz iş dünyasında, insanların bilgi ve becerilerini etkin kullanması son derece önemli. İşletmelerde sahip olunan insan değerinin doğru bir şekilde değerlendirilmesi de gerçek liderlere bağlı. Bu alanda yazılacak kitaplara her sektörde ihtiyaç giderek artmakta. Ziya Gümüş bu kitabı ile özellikle sağlık sektöründe liderlik kavramını incelemiş, tüm sektör çalışanlarına tavsiye ederim.”

-Prof. Dr. Celil Göçer, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanvekili-

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız