Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ruhun Doysun-Keşfet Kitap Açıklaması

Ruhun Doysun “Keşfet” Dergi-Kitabıyla İlham Vermeye Devam Ediyor..

Grundig “amacı olan marka” felsefesi ile ürettiği çevre dostu ürünler ve teknolojileriyle çözümün bir parçası olmayı kendine amaç ediniyor.

Bu felsefe ile “sürdürülebilir” bir yaşam için, tüketim bilinci oluşturmak, israfı azaltmak ve doğaya dönük bir yaşama ilham vermek amacıyla 2017 yılında “Ruhun Doysun” farkındalık hareketini başlattı.

Ruhun Doysun platformunun son üyesi Keşfet dergi-kitabı yayımlandı.

Ruhun Doysun: Keşfet dergi-kitabı, sürdürülebilir bir yaşam, iklim krizi, gıda israfı gibi ilham verici yazıları ile dikkat çekerken, “Doğaya nasıl sahip çıkarız?” “Ürettiğimiz gıdayı ziyan olmaktan nasıl kurtarırız?” “Evimizdeki teknolojiyi daha verimli nasıl kullanırız?” “Giderek bağımlı olduğumuz ekran karşısında neler yapabiliriz?” gibi sorulara da cevap arıyor.

Ruhun Doysun: Keşfet dergi-kitabı, Ruhun Doysun bölümlerinde gördüğünüz mekanların büyüleyici fotoğrafları eşliğinde gıdaya, sadeliğe yeni bir gözle bakmanın yeni yollarını arıyor.

 

Ruhun Doysun Hakkında


Grundig, bilinçsiz tüketime, gıda israfına karşı globalde başlattığı Respect Food (Gıdaya Saygı) projesini 2017 yılında Ruhun Doysun olarak Türkiye’ye taşıdı. 

 

Gıda israfını azaltmak, tüketim bilinci oluşturmak ve doğa ile bütünleşmiş sürdürülebilir bir yaşam için farkındalığı artırmayı hedefleyen “Ruhun Doysun” projesi kapsamında kişisel hayatında da proje değerlerini sahiplenen Türkiye’nin en önde gelen şeflerinden Mehmet Gürs sözcülüğünde bir video serisi ile anlatılıyor.


2017 yılında dijital mecra odaklı başlayan, televizyon yayınları ve etkinlikler ile her yıl büyüyerek devam eden Grundig | Ruhun Doysun farkındalık hareketi, bugün sosyal medya mecralarında da 600.000’den fazla takipçisiyle büyümeye devam ediyor.

Geçen yıl yayımlanan platformun son üyesi Gıdaya Saygı dergi-kitabı büyük ilgi ile karşılandı ve 3000 adet yapılan ilk baskının tamamı tükendi. Ruhun Doysun: Keşfet dergi-kitabı, Ruhun Doysun Gıdaya Saygı’nın ikinci baskısıyla aynı anda yayımlandı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.