Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Buhranlı bir çağda yaşıyoruz. Problemlerimizi çözebilmek için en doğru yolun islam olduğunda hemfikiriz. İslam'ı en doğru şekilde anlamanın yolu ise okumaktan geçer.

Okumak; Allah (c.c)'ın kitabını okumak, Rasulünün hadislerini okumak, hidayete varmak, cehaletten kurtulmak için okumak. İnsana en doğru yolu gösterecek birinci kaynağın Kur'an, ikinci kaynağın ise Hadis olduğunun bilincine vararak okumak.

İnsanların en büyük felaketlere sürüklendiği asrımızda cehaletin her türlüsünden kurtulmak islam kültürünün bu ana kaynaklarına sarılmakla ancak mümkündür. Bu yüzden okumak ve öğrendiklerimizle amel etmek zorundayız.

Yayınevimiz, hadis mecmualarının en önemlilerinden gerek tertibinin m
Kemmelliği, gerek içinde bulunan hadislerin sahihliği ve gerekse hacminin uygunluğu itibariyle islam aleminde yaygın bir şöhret kazanmış, ilim çevrelerini aşarak geniş halk kitlelerine mal olmuş Riyazü's Salihin isimli eseri siz muhterem okuyucularımıza sunmaktan dolayı gururludur.
(Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 1019

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çelik Yayınevi

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.