3,5/5 - 5 Kişi Yorum Yap, Kazan!
108,34 TL
166,67 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 16 Ekim
Standart Teslimat : 17 - 19 Ekim
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması


Ülkemizin doğal bitkileri ile ilgili pek çok çalışma yapılmış; ancak sınırlı sayıda kitap yayımlanmıştır. Gerek kapsamı gerekse içeriğiyle Türk bilim insanlarının özverili çalışmalarının ürünü olan Resimli Türkiye Florası, bu özellikleriyle botanik tarihimiz açısından farklı öneme sahiptir. Barındırdığı canlı çeşitliliği ve zenginliğiyle bir ülkeden çok kıta olarak da kabul edilebilecek ülkemizde, Cumhuriyet'in 100. yılı onuruna hazırlanan Resimli Türkiye Florası, 28 cilt olarak planlanmıştır. Eser, akademik çevrelerin yanı sıra halkın da hizmetine sunulmuş bir başvuru kaynağı, daha da önemlisi yol gösterici kılavuz niteliğindedir .
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 784

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

 

Puanlamalar

%60
%0
%20
%0
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

15.10.2019

Türkiye'nin Geleneksel İlaç Bitkileri

Eczacılık, tıp ve veterinerlik alanlarında yurdumuzda geleneksel halk ilacı olarak kullanılan bitkiler bu kitapta Latince adları ile yer almaktadır. Yazarın Türkiye Bitkileri Geleneksel İlaç Rehberi kitabının devamı niteliğinde olan bu kitapta 728 tür bitkinin fotoğrafları yer almaktadır.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız