Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Rayna-Korolevna Bolgarskaya-Rusça Kitap Açıklaması

 

Rusça roman, Rusça kitap, Rus edebiyatının romancı ve şairi Alexander Fomichev Veltman’ın en çok sevilen eseridir. Rusya, Belarus, Ermenistan,Ukrayna, Asya ve Slav ülkelerinde tiyatroları oynanan, eskimeyen bir yapıttır. Bu eser tamamen Rus alfabesiyle yazılmış Rusça kitaptır, Türkçe çeviri değildir.

В сборник популярного писателя пушкинской поры Александра Фомича Вельтмана (1800-1870) вошли его исторические произведения, не переиздававшиеся ни в XIX, ни в XX веке: "Кощей бессмертный", "Светославич, вражий питомец", "Райна, королевна Болгарская"."Талант Вельтмана, - писал В.Г.Белинский в 1836 году, - самобытен и оригинален в высочайшей степени, он никому не подражает, и ему никто не может подражать. Он создал какой-то особый, ни для кого не доступный мир, его взгляд и его слог тоже принадлежат одному ему".

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.