23,4 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Q Bebek Yavrusunu Bulalım Kartlarım Kitap Açıklaması

 

Q BEBEK ÜRÜNLERİMİZ

Erken çocukluk dönemi ( 0-6 yaş ) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimi onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

 

Q BEBEK YAVRUSUNU BULALIM KARTLARIM KULLANIM

Q Bebek Yavrusunu Bulalım Kartlarım 21 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.

Setimiz 20 kalın karton kart ve 40 illüstrasyondan oluşmuştur.

  1. Grup anne hayvanlar
  2. Grup saklı yavru hayvanlar

Kartların kullanımına istenilen hayvandan başlanabilir. Herhangi bir sıralama yoktur.

Ön yüzlerdeki anne hayvanlar hakkında bebeğinizle konuşabilir, ona ismini, yaşadığı yer, yemeği gibi detayları sorulabilir ya da siz anlatılabilirsiniz. Ayrıca hayvanların sesleri ve hareketlerini de taklit edebilirsiniz.

Daha sonra anne hayvan kartı gösterilip ilgili yavru hayvan kartı ile birkaç yavru hayvan kartı ile birlikte açık olarak bebeğinizin önüne koyulur ve haydi yavru… bulalım denilerek bebeğin önce doğru kartı bulması daha sonra da kartın içinden saklı yavru hayvanı bulması sağlanır.

Karakterlerdeki sevimlilik ve renklerdeki canlılık bebeğinizin dikkatini kolayca çekebilmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle çalışmalara devam edebilir ve bebeğinizin dil gelişimi, bilişsel gelişimi ve görsel dikkat gelişimlerine destek olabilirsiniz.

Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağıza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.

Q Bebek Yavrusunu Bulalım Kartlarım ailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.