3,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap
27,0 TL
30,0 TL %10
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 29 Şubat - 02 Mart
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


İnsanoğlu var olduğu günden beri sosyal bir canlı olarak çevresiyle beraber yaşama alışkanlıklarını hep denemiş ve kabul gördüğü şekliyle uygulamıştır.

Bu deneyim ve uygulamalar geçmişimizden günümüze kadar, resmi alanda protokol, toplumsal alanda ise sosyal davranış kuralları olarak şekillenmiş ve hayatımıza girmiştir.

Bu kurallar, insanların görgü ve nezakete dayalı ilişkilerini daha çağdaş bir ortamda devam ettirmeleri maksadıyla ortaya çıkmıştır. Uygulanmaması halinde, özellikle uluslararası alanda çok büyük krizlere neden olabilecek menfi sonuçlar doğurması kaçınılmaz olmaktadır.

Gerek geçmişte gerekse günümüzde bu tür krizlerle karşı karşıya kalmamız, bir tesadüf değil bu kuralların uygulanmasının önemini ortaya koyması açısından ders alınacak bir nitelik kazanmıştır.

İşte bu kuralları çok geniş bir kapsam içinde ele alan bu kitap; gerek akademik alanda gerekse günlük yaşamda kitleleri bilinçlendirme kapasitesine sahip, doyurucu bilgilerle donatılmış ve titiz bir çalışmayla okurların istifadesine sunulmaya çalışılmıştır.Sayfa Sayısı: 247

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Der Yayınları

 

Puanlamalar

%66,7
%0
%0
%0
%33,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

29.01.2012

MUKEMMEL BIR ELALTI KITABI

Dr.Nizar Aslan tarafından hazırlanan bu kitap, her medeni insanın her an el altında bulundurması ve her fırsatta da bakıp okuması/hatırlaması gereken bir kitap. İsmi oldukça mütevazi olmasına karşılık kapsamı gerçekten mükemmel. Ben biliyorum zaten demeden bürokrat, sade vatandaş hepimizin bilmesi ve uygulaması gereken kuralları ve tavsiyeleri içeren, kolay okunur ve anlaşılır bir eser. Bu güne kadar hazırlananlardan daha kapsamlı ve itinalı hazırlanmış. Yazarımızı bir kere daha kutlamak istiyorum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız