2/5 - 3 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 360

Ebat : 16x24

İlk Baskı Yılı : 2013

Medya Cinsi : Ciltsiz

Açıklamalı Şematik Pratik Çalışma Kitabı serisinin "Ceza Hukuku Özel Hükümler" başlıklı üçüncü kitabının 15. baskısında, 25.07.2018 tarih ve 7145 sayılı Kanun da dahil olmak üzere 14. baskıdan sonra gerçekleşen mevzuat değişiklikleri gerek konu öz ... Tamamını gör
35,69 TL
41,5 TL %14
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Açıklamalı Şematik Pratik Çalışma Kitabı serisinin "Ceza Hukuku Özel Hükümler" başlıklı üçüncü kitabının 15. baskısında, 25.07.2018 tarih ve 7145 sayılı Kanun da dahil olmak üzere 14. baskıdan sonra gerçekleşen mevzuat değişiklikleri gerek konu özetlerine gerekse pratik çalışma cevaplarına işlenmiştir.

Bununla beraber konunun pratik bir şekilde pekiştirilmesini kolaylaştıran şematik anlatımlar güncellenmiş, çözümlü ve çözümlenmemiş pratik çalışma sayısı arttırılmıştır. Ayrıca kitabın kendine özgü çizgisi dolayısıyla lisans öğrenimi dışında, meslek sınavlarına hazırlıkta da tercih edilmesi nedeniyle geçmiş yıllarda meslek sınavlarında çıkmış ve ceza hukuku özel hükümler ile ilgili olan önemli sorulara cevaplarıyla birlikte yer verilmiştir.

Pratik çalışma kitabında yer alan konu özetlerinin ayrıntıları için aynı yazarların "Türk Ceza Hukuku Özel Hükümler" kitabının 13. baskısı dikkate alınmalıdır.

 

Kitapta Bulunan Konu Başlıkları

Suç Tiplerine İlişkin Şematik Özetler

Çözümlü ve Çözümlenmemiş Pratik Çalışmalar

Örnek Yargı Kararları

Geçmiş Yıllarda Yapılan Lisans Sınavları

Meslek Sınavlarında Çıkmış Sorular ve Cevapları

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%33,3
%66,7
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız