Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Post Öykü dergisi Eylül - Ekim sayısı ile raflarda.

Bu sayıda Arda Arel'in, Gönül Yonar ile fantastik edebiyat ve mitler üzerine oldukça faydalı bir söyleşisi var. Aykut Ertuğrul'un kaleminden "Öykü Gerçekten Yükseliyor mu?" ve Emine Özkanlı'nın "Hakikat Parçadadır"ı dikkatle okunması gereken yazılar.

Özkan Gözel'in çevirisiyle Deleuze'den "Issız Adalar" meraklısını beklerken; Burcu Bayer, Ihab Hassan'ın 5. sayıdaki tadı damağımızda kalan metnini çevirmeye devam ediyor. Abdullah Başaran, "Edebiyat ve Nekahet" isimli yazısıyla bu sayıda da okurunu bekliyor.

Ve tabii ki öykü… Post Öykü, 6. sayısında da öykü okurunu doyuracağa benziyor. Bir kez daha güçlü ve parlak öyküleriyle Post Öykü, öykü dergisi olmasının hakkını veriyor. Bu sayıda okuru bekleyen öykücüler; Cemal Şakar, İsmail Özen, Betül Nurata, Osman Cihangir, Emre Ergin, Fuat Sevimay, Fatih Emre Çuhadar, Tülay Işıkdemir, Burak Uzun, Remzi Şimşek, Mahmut Sami Yıldız, Aykut Ertuğrul.

Ali Emre'den "Şiirin Hikâyesi", Necip Tosun'dan "Öykücünün Günlüğü", Remzi Şimşek'le "Dergilerde Öyküler" bölümleri yine keyifle okunuyor. Altıncı sayıda, "Öykünün Hikayesi" bölümünde Gökdemir İhsan'ın kaleminden Katakofti'nin hikayesini okuyacağız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 100

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Post Öykü

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız