5/5 - 1 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 221

Dil : Türkçe - Fransızca

Kitap, nümizmatik konusunda uzmanlaşmış bir eğitimci ve tarihçi olan Pierre Willemart'ın, tarihsel olarak MÖ 5. yüzyıldan günümüze, coğrafya olarak da Makedonya'dan Çin'e uzanan, Avrasya kuşağındaki ... Tamamını gör
60,8 TL
80,0 TL %24
ya da
Bu üründe kargo bedava!..

Kitap Açıklaması


Kitap, nümizmatik konusunda uzmanlaşmış bir eğitimci ve tarihçi olan Pierre Willemart'ın, tarihsel olarak MÖ 5. yüzyıldan günümüze, coğrafya olarak da Makedonya'dan Çin'e uzanan, Avrasya kuşağındaki pek çok devletin sikkelerini içeren ve Suna ve İnan Kıraç Vakfı'na bağışlanan zengin koleksiyonunun kapsamlı bir dökümü. Sikkelerle ilgili teşhis ve tanımların yanı sıra milattan önceki yıllardan günümüze keyifli bir yolculuk da aynı zamanda.

A comprehensive inventory of educator, historian, and numismatics specialist Pierre Willemart's unique collection, donated to Suna and İnan Kıraç Foundation and comprising numerous coins of states on the Eurasian belt ranging from Macedonia to China and extending from 5th century B.C. to date. Apart from identification and description of coins, it also offers a pleasant journey from ancient times to the present.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 221

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe/Fransızca
Yayınevi: Suna ve İnan Kıraç Vakfı

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!