Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Pi-3.Kitap Kitap Açıklaması

 

Şimdi itiraf zamanı!

İtiraf ediyorum: Sana tuzaklar kurdum.  Adlarını Fi ve Çi koydum. Can Manay’ın Duru’ya duyduğu açlıkla çıkardım seni yola, Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını  Deniz’le anlatmaya çalıştım sana… Beni takip etmen için yolumuzu onların hikâyeleriyle süsledim. Anlamları da hemen hemen her satıra gizledim.  Çünkü Pi’deydi asıl anlatmak istediklerim. Çaresizdim. Vazgeçemezdim. Sana bu manzarayı mutlaka göstermeliydim. Seninle nihayet burada buluşmak için çok emek verdim.

 

Şimdi yine gel benimle, birlikte yürümeye devam edelim.

Savaşların savaşılarak kazanılamayacağını,  asıl zaferin ancak doğrudan ayrılmayınca kazanıldığını  Özge anlatsın sana, Yaptığımız her şeyin evrende dönüp dolaşıp  bize nasıl geri geldiğini Can’dan dinle, Analiz edebildiğimiz kadar güçlü, sadeliğimiz kadar güzel,  gerçekliğimizdeki samimiyet kadar eşsiz olduğumuzu  Bilge’de gör, Kendi değerini başkalarının gözünden biçenlerin acısını  Duru’yla anla, Ve Deniz’in düşüncelerinde tanış geleceğin insanıyla…  Gel benimle. Yolumuz uzun değil,  Nihayet sana gidiyoruz, bana… BİZ’e.

Sorgulanmamış, analiz edilmemiş bir yaşam hiç yaşanmamıştır.

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

13.12.2020

Harika

Kitap çok iyi, kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Tabi Fi ve Çi'yi okuduktan sonra.

29.11.2019

3.kitap. kaliteli

harika bir kitap 3. sırada. kitaptaki konular aslında siyaswi sayılır ve dizisini izleyerek kitabı anlayamazsınız

21.09.2019

Lütfen okuyun ama fi ve ci den sonra

Kitap hızlı okunabilecek şekilde tasarlanmamis kitapta bizlere bir suru bilgi yükleniyor o yüzden sakince yavaşça altını çizerek okumak gerek pi den kurgudan daha çok bilgi var ama her şey yine muhteşem işlenmiş kitaplari ve azra kohen popüler olmak gibi bie kaygı taşımıyor popüler kitaplar olarak bakip okumamazlik yapilmamali bu kitapları içinde ki farkındalığa herkesin erişmesini isterim o yüzden lütfen okuyun ve okutturun

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.