Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Performansı Ölçmek Kitap Açıklaması

 


Efsanevi Harvard Business School Hocasından Kilit Yöntemler

Kuruluşlar, genel performanslarındaki değişiklikleri izleme ihtiyacındadır. Şirketlerdeki bölümler, birimler, ekipler ve bireyler, benzer bir başarı ölçümü yaparlar. Performansı Ölçmek, grubunuzun performansını düzenli olarak denetlemenin önemini açıklıyor ve bilinmesi gereken ölçüm uygulamalarını tanıtıyor. Bu kitapta şunlar ele alınıyor:
 • Performans ölçümüne disiplinli bir süreç uygulamak
 • Hedefler belirlemek ve verileri etkin bir şekilde iletmek
 • Performans yönetimini bir koçluk aracı olarak kullanmak

  Cep Yönderi Dizisi Hakkında: Cep Yönderi Dizisi yöneticilerin iş yaşamında her gün karşılaştıkları en yaygın meydan okumalara ivedi çözümler öneriyor. Dizi içinde yer alan her kitapta, güçlü ve zayıf yanlarınızı tespit etmeye ve kritik becerilerinizi keskinleştirmeye yarayan kullanışlı araçlar, testler ve gerçek yaşamdan alınmış örnekler yer alıyor. İster masa başında, ister bir toplantıda ya da yolda olun, bu cep kitapçıkları size işinizin günlük talepleriyle daha hızlı, daha kavrayışlı ve daha etkin bir biçimde başa çıkma imkânını verecektir.  Sayfa Sayısı: 119

  Baskı Yılı: 2015


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Optimist
 • Puanlamalar
  %100
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.