0/5 - 0 Kişi Yorum Yap

Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

1950 yılında Ankara’da doğdu. A.İ.T.İ.A. Ekonomi-Maliye bölümünden mezun oldu. Yirmi yılı aşkın bir süre Migros Türk T.A.Ş.’nin değişik departmanlarında yönetici olarak çalıştı


 


Gima A.Ş.’nin özelleşmesini takiben transfer olduğu bu şirkette, Genel Müdür Yardımcısı olarak yenileşme hareketini gerçekleştiren ekip içinde yer aldı. Halen eğitimci ve perakende danışmanı olarak meslek hayatını sürdürmektedir.


 


Tunçalp, kategori yönetimi ve satış konularında, uzun yöneticilik yıllarında yaşadığı yüzlerce örnek çalışmadan yola çıkarak bu kitabı hazırlamıştır. Satmak üzere satın alma faaliyetinde, satışı planlamadan satın alma eylemine geçilemeyeceğini yaşayarak görmüştür. Elbette bu deneyimler içinde, yapılan yanlışlar sebebiyle bolca özeleştiride vardır.


 


Kitapta, konuların anlaşılmasını kolaylaştırmak için örneklere sıkça yer verilmiştir. Bunu yaparken; gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında, benchmarking (kıyaslama) gözlüğünü hiç çıkartmamıştır. Çünkü sadece teoride kalmaya mahkum işlerle değil, pratikte netice verecek ilişkilerle hedefe ulaşılacağına inanır. Bu kitap, içindeki konular ve konuların ele alınış şekli bakımından, başta genç yöneticiler, yönetici adayları ve perakende eğitimi alan öğrenciler olmak üzere, pazarlama ve satış konularına ilgi duyan herkesin okuması gereken, rehber bir kitap niteliği taşımaktadır.


 (Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız