3/5 - 33 Kişi Yorum Yap

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 208

Ebat : 13,5 x 19,5

Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşü ... Tamamını gör
17,75 TL
25,5 TL %30
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşünebilirim. Pembe fili düşünme. Çok heyecanlıyım başlamak için. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünmemem lazım. Acaba kaç defa düşündüm? Pembe fili düşünme.

Böyle de düşünmemem lazım galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu. Pembe fili düşünme. Of kaç dakika oldu acaba? Pembe fili düşünme. Dakika tutmayı unuttum galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme.  Acaba telefonum nerede? Kılıfı da pembe! La la la la. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme.

 

(Tanıtım Bülteninden) 

 

 

Puanlamalar

%27,3
%12,1
%18,2
%30,3
%12,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Tavsiye etmiyorum

Bir paragrafta anlatilabilecek bir dusunce 20 sayfada anlatilmis. Cok net kelimelerle aciklanmis bir cumlenin aciklamasi defalarca farkli sekillerde yapilmis. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sans verip devam etmeye calistim ama o kadar sig olmus ki icim daraldi okurken bitiremedim ve yarida biraktim.