2,5/5 - 37 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2018

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 208

Ebat : 13,5 x 19,5

Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşü ... Tamamını gör
16,53 TL
23,61 TL %30
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşünebilirim. Pembe fili düşünme. Çok heyecanlıyım başlamak için. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünmemem lazım. Acaba kaç defa düşündüm? Pembe fili düşünme.

Böyle de düşünmemem lazım galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu. Pembe fili düşünme. Of kaç dakika oldu acaba? Pembe fili düşünme. Dakika tutmayı unuttum galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme.  Acaba telefonum nerede? Kılıfı da pembe! La la la la. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme.

 

(Tanıtım Bülteninden) 

 

 

Puanlamalar

%24,3
%16,2
%16,2
%29,7
%13,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

19.08.2018

Önyargılı olmayın.

Pembe Fil Düşünme anksiyete üzerine yazılmış, anksiyete ve panik bozukluk yaşamış olan yazarın kendi hayatında bunu nasıl yendiğini anlattığı bir kitap. İnsanlarla bir kafeye gittiğimizde dahi konsantre olamayıp kendi içimizde acaba atak geçirecek miyim korkusunu dahi çok güzel anlatmış.  Yazarın iki üç kelimeyle anlatılabilir bişeyi 20 sayfada anlatma sebebi de atak geçiren insanların, yaşadıkları duyguların kalıcı olmadığını kendilerine benimsetmek, kendileriyle kavga etmemelerini ve kendilerine şefkatli yaklaşmalarını sağlamak. Ve tabiki de hiç tehdit unsuru olmamasına rağmen her gün aynı kötü hisse sahip olunduğu ve duygu tekrar ettiği için zaman örgüsü içinde yaşanan hissi dile getirmek. Kısacası bu sorunu yaşamayan ve kitabı yarım bırakan insanların yorumlarına kulak asmayın. Onlar muhtemelen sıradan kişisel gelişim kitapları gibi ' 10 adımda mutluluk' konulu birşeyler bekliyorlardı.

16.08.2018

Tavsiye ederim

Okurken kendi hayatınızdan da izlenimler bulacağınız sade ve anlaşılır diliyle gayet harika bir kitap tavsiye ederim

30.05.2018

Tavsiye etmiyorum

Bir paragrafta anlatilabilecek bir dusunce 20 sayfada anlatilmis. Cok net kelimelerle aciklanmis bir cumlenin aciklamasi defalarca farkli sekillerde yapilmis. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sans verip devam etmeye calistim ama o kadar sig olmus ki icim daraldi okurken bitiremedim ve yarida biraktim.