4/5 - 5 Kişi Yorum Yap
32,85 TL
45,0 TL %27
Standart Teslimat : 28 Ocak - 01 Şubat
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Pazarlama Mucize Değildir Kitap Açıklaması

 


Sayısal devrimin bizim haberimiz olmadan -haberimiz olup olmamasını da pek önemsemeden- gerçekleşmiş olduğunu kabul etmek zorundayız.

Peki bu sayısal devrim, neleri değiştirecek?

Bu devrimin binlerce sosyal ve ekonomik olguyu etkileyeceği ve birçoğunu da değiştireceği bir gerçek ama bu devrim ile en çok değişen şey kişiler, yani bizler..

Bizlerin değişmesi demek, tüketicilerin değişmesi demek, tüketicilerin değişmesi demek, tüketicileri etkilemek için çabalayan pazarlamanın değişmesi demek.

İşte gerçekleşen sessiz sayısal devrim ile, pazarlamada da bir devrim yaşandı. Bu kitap, bu devrimin neleri değiştirdiğini, yeni ekonomiyi, yeni pazarlamayı anlamak ve anlatmak üzerine yazılmış makalelerin bir toplamıdır.Sayfa Sayısı: 87

Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sinemis Yayınları
Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.12.2006

Pazarlama üzerine temel kitap

Eski pazarlama ve yeni pazarlama hakkında bizlere temel bilgileri örneklerle açıklayan bu kitap, pazarlamacıların ve bence özellikle pazarlamacı olmayanların da her an bakıp faydalanabilecekleri başucu kitaplarından olmaya değerdir. İş dünyasının yoğun atmosferinde bazen temellerinin bile uygulanmamadan dolayı unutulduğu pazarlama kavramları kolay ulaşılabilir durumda önümüzde duruyor. Devamının geleceğini umarım.

08.11.2006

Pazarlama Mucize Değildir

Yeni Pazarlamayi anlatan en etkin kitaplardan birisi. Pazarlama ile ilgilenen herkesin başucu kitabı niteliğinde. Pazarlamacı olsun olmasın herkesin ilgisini çekeceğinden eminim. Hem istatistik yönü kuvvetli, hemde matematiksel değeri yüksek.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.