Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Biraz anı biraz roman olan bu kitap, 1991-92 yıllarında yaşanan bir yolculuğun hikâyesidir. Yazarımız çıktığı bu maceralı yolculukta gözlem ve deneyimlerini neşeli bir üslupla okuyucusuna sunuyor. Bunu derken her satırın neşeli olduğunu da söyleyemeyiz. Yukarıda belirtilen zaman dilimi Balkanlar'da bir şeylerin değişmeye, insanların birbirlerini kırmaya başladığı zamandır da.

Bu arada üzerinden on yıllar da geçse Avrupa insanının Türklere bakış açılarında pek bir değişiklik olmadığına da tanık olacaksınız.

Öğrencilik, gurbet, özlem, açlık ve nice insani kavramın ustaca harmanlandığı bu romanda herkesin kendinden bir şeyler bulacağına yürekten inanıyoruz.
Bu uzun yolculuk boyunca yolcuların kısa öykülerine bazen üzülüp bazen güleceksiniz. Karadenizli şoförlerin renkli karakterlerine ise çoğu zaman şaşıp kalacaksınız...Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çatı Kitapları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız