Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Para-şüt Kitap Açıklaması

 


Yeni Mezunlara, İş Arayanlara Ve Kariyerini Değiştirmek İsteyenlere
Okullarda Asla Öğretilmeyen Şeyler

Bir başlangıç yapmaya hazırlanan yeni mezunlar ve kriz sonrası işsiz kalanlar için Paraşüt'ten daha iyisi yazılmadı.
-New York Post-
Bu kitap iş bulmayı ya da kariyer değiştirmeyi ele alıyor; fakat aynı zamanda size kim olduğunuzu ve hayattan ne istediğinizi de keşfettirecek.
-Time-
Aslına bakılırsa Paraşüt'ü herkes birkaç kez okumalı, çünkü bu kitap, bir kariyer rehberinin altın standardını belirledi.
-Fortune-
Piyasada bulabileceğiniz en iyi iş bulma kitabı. Popülerliğini ve güncelliğini tartışmaya gerek yok.
-Fast Company-
İş arama macerası hakkında yüzlerce kitap yazıldı, fakat hiçbiri yirmiden fazla dile çevrilen ve on milyon satış rakamına ulaşan Paraşüt'ten daha fazla okunmadı. Amerikan Kongre Kütüphanesi tarafından okurların hayatını değiştiren 25 kitaptan biri olarak gösterilen Paraşüt, bir klasik olma unvanını koruyor ve her sene yenilenmeye devam ediyor.

İş aramaya dair her sorunun yanıtını, güncel tavsiyeleri ve size en uygun işleri belirlemenizi sağlayacak testleri bulacağınız bu kapsamlı kılavuzla zor zamanlarda bile iş bulabildiğinizi göreceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.