Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Hem ekonomik büyüklükler ve değişkenler arasındaki ilişkilere makro ve mikro düzeyde ortaya koymak hem de tutarlılık endişesiyle, banka ve finansal kurumlar, para teorisi ve politikası, uluslararası para ve finans sistemi olarak üç ayrı kitabın içeriğini oluşturabilecek konular tek kitapta toplanmıştır.

Dünyada ve ülkemizde finansal sistemde meydana gelen değişimler ve küreselleşen dünyada uluslararası finans piyasaları kitabın diğer konuları arasında yer almaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 752

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ezgi Kitabevi Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.09.2011

Rüyalarıma Giden Kitap

Sene 1999 Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi , Para Teorisi sınavı için İlker hocanım bu ansiklopedisini almışım yaklaşık 10 gün çalıştım yetmedi kriz ekonomisi kitabınıda okudum. Kitabı ezbere biliyorum nerdeyse. Sınav günü sınav kağıdında o günkü yeni yüzyıl gazetesinden bir makale ve altında şu ibare " Bir iktisatçı gözüyle teorik ve amprik bir dille yorumlayınız"  Yorumladık çok şükür :)

Bu alanda yazılmış en dolu kaynak kitaptır

08.09.2000

İlker Bey,

Sanırım Türkiye'de para denilince ilk akla gelen isimsiniz. Kitabınız gerçekten çok güzel ve çok faydalı. Her bakımdan dört dörtlük. Konuların işleniş biçimleri, tasnifi içerikleri vb. Ben muhasebe-finansman programında yüksek lisans yapıyorum ve ilgi alanım finans. Bilim dünyasında bir iktisatçı olarak anılsanız da bence iyi bir finansçısınız da. Kitabınızdan gerçekten çok yararlandım. Teşekkürler

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız