0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
13,14 TL
18,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 18 Ocak - 23 Ocak
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Özgül Öğrenme Güçlüğü Kitap Açıklaması

Yazarın bu eseri de anne, baba, eğitimci ve öğrenme güçlüğü çeken çocuklar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkesin istifade edebileceği bir eserdir.

Özgül Öğrenme Güçlüğü son zamanlarda yaygınlık kazanmıştır. Okul öncesinden başlayarak özellikle ilkokul ve ortaokul yıllarında öğrencilerin eğitim yaşamlarında ciddi problemler yaşamasına sebep olmaktadır. Özgül Öğrenme Güçlüğü olan çocukların öğretmen ve velileri de başta kaygı ve tükenmişlik olmak üzere çeşitli problemler yaşamaktadır. Özgül Öğrenme Güçlüğü ile ilgili Akademik anlamda çalışmalar yapılmasına rağmen, kitap anlamında yurt dışında bazı çalışmalar yapılsa da, Türkiye'de bu alanda pek çalışma bulunmamaktadır. Bu anlamda bu kitap önem arz etmektedir. Özgül Öğrenme Güçlüğü alt başlıklarından olan Disleksi, Diskalkuli, Disgrafi ve Tanımlanamamış Öğrenme Güçlüğü konuları bilimsel metotlarla, anlaşılır sade dille ve teori ile pratikleri birlikte barındıracak şekilde ele alınmıştır.

Öğretmenler ve aileler için başucu eseri olacak bu kitabı, Psikoterapist Adnan Kalkan'ın akıcı kaleminden siz değerli okurlarımızla buluşturuyoruz. Faydalı olması dileklerimizle.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.