Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Çocuğunuzun davranış sorunlarını oyun aracılığıyla nasıl çözersiniz? Hangi tür oyunlar ebeveyn-çocuk bağını güçlendirir? Travmayla başa çıkmakta oyundan nasıl yararlanırsınız? Ev ödevlerini oyunla nasıl keyifli hale getirirsiniz? Çocuklar anne babalarıyla mutlu ve uyumlu bir ilişki kuramadıklarında ya da herhangi bir travma yaşadıklarında, aralarındaki bağ zayıflar; bu da davranış sorunlarına ve duygusal sıkıntılara yol açabilir. Ama unutmayın ki, çocuklar oyun oynamayı severler ve kendilerini çoğu zaman oyunlarla ifade ederler. Siz de çocuğunuzun sorunlarını oyunun iyileştirici gücüyle çözebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Doğal ebeveynlik akımının öncüsü Aletha J. Solter Oyun Oynama Sanatı’nda çocuğunuzun stresini azaltacak, aranızdaki bağı güçlendirecek ve davranış sorunlarını çözecek oyunlar öneriyor ve bunları nasıl uygulayacağınızı anlatıyor. Bu kitap evinize neşe ve kahkaha getirecek!

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%42,9
%42,9
%4,8
%0
%9,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

15.05.2020

Kesinlikle okunmalı

Mükemmel bir kitap yazarın tüm kitapları hiç tereddütsüz alınıp okunabilir

01.03.2020

Çok faydalı

Çocuğumla oyun oynamanın önemini, bilişsel gelişimine nasıl fayda sağlayacağını öğrenmiş oldum. Siz de benim gibi acemiyseniz baş ucu kitabınız olabilir

26.11.2019

Bir çocuğun yaşamına dokunabilmek için...

Nasıl oyun oynaması gerektiğini bilmeyen, kendi anne babası onunla çok fazla oyun oynamadığı için "oyun" kavramına yabancı olan, hem kendini hem de çocuğunu keşfetmek isteyen tüm ebeveynlere yazılmış bir kitap :)

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.