4/5 - 27 Kişi Yorum Yap
24,7 TL
38,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 15 Nisan - 20 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Oyun Oynama Sanatı Kitap Açıklaması

Çocuğunuzun davranış sorunlarını oyun aracılığıyla nasıl çözersiniz? Hangi tür oyunlar ebeveyn-çocuk bağını güçlendirir? Travmayla başa çıkmakta oyundan nasıl yararlanırsınız? Ev ödevlerini oyunla nasıl keyifli hale getirirsiniz? Çocuklar anne babalarıyla mutlu ve uyumlu bir ilişki kuramadıklarında ya da herhangi bir travma yaşadıklarında, aralarındaki bağ zayıflar; bu da davranış sorunlarına ve duygusal sıkıntılara yol açabilir. Ama unutmayın ki, çocuklar oyun oynamayı severler ve kendilerini çoğu zaman oyunlarla ifade ederler. Siz de çocuğunuzun sorunlarını oyunun iyileştirici gücüyle çözebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Doğal ebeveynlik akımının öncüsü Aletha J. Solter Oyun Oynama Sanatı’nda çocuğunuzun stresini azaltacak, aranızdaki bağı güçlendirecek ve davranış sorunlarını çözecek oyunlar öneriyor ve bunları nasıl uygulayacağınızı anlatıyor. Bu kitap evinize neşe ve kahkaha getirecek!

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%44,4
%40,7
%7,4
%0
%7,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

10.02.2021

Oyun yoluyla iletişim

Çocuklarla bağ kurmanın, onları anlamanın doğru yolunu gösteriyor

27.01.2021

çoçukla vakit geçirmek

kızıma yetemediğimi düşündüğüm için almıştım. ancak ona yettiğimi aksine ikimizede zaman tanımadığımı öğrendim. ayrıca çocukların oyunlar ile asıl duygularını nasıl anlattıklarını görmüş oldum. her anne babanın baş ucunda olmalı

06.01.2021

Merakla bekliyorum

Psikolog önerisiyle merakla beklediğim kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.