4,5/5 - 9 Kişi Yorum Yap
22,5 TL
30,0 TL %25
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 26 - 28 Şubat
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Çocuğunuzun davranış sorunlarını oyun aracılığıyla nasıl çözersiniz? Hangi tür oyunlar ebeveyn-çocuk bağını güçlendirir? Travmayla başa çıkmakta oyundan nasıl yararlanırsınız? Ev ödevlerini oyunla nasıl keyifli hale getirirsiniz? Çocuklar anne babalarıyla mutlu ve uyumlu bir ilişki kuramadıklarında ya da herhangi bir travma yaşadıklarında, aralarındaki bağ zayıflar; bu da davranış sorunlarına ve duygusal sıkıntılara yol açabilir. Ama unutmayın ki, çocuklar oyun oynamayı severler ve kendilerini çoğu zaman oyunlarla ifade ederler. Siz de çocuğunuzun sorunlarını oyunun iyileştirici gücüyle çözebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Doğal ebeveynlik akımının öncüsü Aletha J. Solter Oyun Oynama Sanatı’nda çocuğunuzun stresini azaltacak, aranızdaki bağı güçlendirecek ve davranış sorunlarını çözecek oyunlar öneriyor ve bunları nasıl uygulayacağınızı anlatıyor. Bu kitap evinize neşe ve kahkaha getirecek!

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%66,7
%33,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

26.11.2019

Bir çocuğun yaşamına dokunabilmek için...

Nasıl oyun oynaması gerektiğini bilmeyen, kendi anne babası onunla çok fazla oyun oynamadığı için "oyun" kavramına yabancı olan, hem kendini hem de çocuğunu keşfetmek isteyen tüm ebeveynlere yazılmış bir kitap :)

14.11.2019

kesinlikle okunmalı

Her Anne, Babanın okuması gereken bir kitap. Kitabı okuduktan sonra neden oğlumun sürekli boğuşmak istediğini anladım.Nasıl oyun oynamam gerektiğini öğrendim. Teşekkürler Aletha :)

24.04.2019

OYUNUN GÜCÜ

OYUN  TERAPİSİ EĞİTİMİ ALMIŞTIM, EĞİTİMDE BU KİTABI TERAPİSTİMİZ ŞİDDETLE TAVSİYE ETMİŞTİ.OYUN TERAPİSİ YAPTIĞIM ÇOCUKLARIN OYUN SEANSINDAN SONRA EBEVEYNLERE BU KİTAPTAKİ OYUN ÖNERİLERİNİ OYNAMALARINI TAVSİYE EDİYORUM. ÇOCUĞUN GÜÇ KAZANMASINA YÖNELİK OYUNLAR, ÇOCUĞUN GERİLEMESİNE İMKAN VEREN OYUNLAR,  GÜVENLİ  BAĞLANMAYI ARTTIRICI OYUNLAR DİYE DE YAZAR AYIRMIŞ.BU KİTABI TÜM OYUN TERAPİSİ UYGULAYAN MESLEKTAŞLARIMA TAVSİYE EDİYORUM.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız