21,9 TL
Standart Teslimat : 04 Temmuz - 07 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Örnek İnsan Yaşayan Kur'an Muhammed Kitap Açıklaması

 

O Müjdeleyicidir, kolaylaştırıcıdır

Bu eser Peygamber efendimizi  sıkmadan sade bir dil ile anlatmaktadır. Peygamber efendimizin sadece  Müslümanlara değil tüm insanlığa nasıl şefkat ve merhamet ile yaklaştığını; dini zorlaştıran değil bilakis kolaylaştıran bir şahsiyet, bir baba, bir komutan ve bir önder olduğunu akıcı bir üslûp ile izah etmektedir. Bu kitap herkesin rahatça istifade edebileceği ve efendimizin hayatını örnek alabileceği pratiklerle yoğrulmuştur. Bu kitabın teması “Kolaylaştırın, güçleştirmeyin. Müjdeleyin, nefret ettirmeyiniz ” düsturudur.

Peygamberin inanlara düşkünlüğü, şefkati ve merhametini anlatmaya belki bizim kelimelerimiz kifayet etmeyebilir. Bundan dolayı Kur’ân-ı Kerim’de onu bize anlatan bu ayet bile tek başına çok şey anlatmaktadır.

“And olsun, size içinizden öyle bir peygamber gelmiştir ki, sizin sıkıntıya uğramanız ona ağır gelir, size çok düşkündür, müminlere karşı şefkat ve merhamet doludur. ” (Tevbe/128)

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.