0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
3,8 TL
5,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 21 Ekim
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Bazen birine "yapamıyorsun" demenin, onu hırslandıracağı ve çabalamaya yönelteceği düşünülür. Ama "yapamıyor" olmaktan doğan bir hırsın kimseye gerçek anlamda "iyi gelme" olasılığı yoktur. Bazen de, birisi "yapamıyor" olduğunda ona bunu iletmek zor gelir ve görev başkasına devredilmeye çalışılır. İletmeye istekli olanlar da çıkabilir. Ancak olumsuz süreçleri işe yarayacak şekilde yönetebilene az rastlanır.

Karmaşık bir süreç olan geribildirimin tutumlar, davranışlar ve bir sonraki performans üzerindeki etkisi yıllardır araştırılıyor olmasına rağmen, özellikle olumsuz geribildirim süreciyle ilgili hâlâ öğrenecek çok şey var.

Olumlu ya da olumsuz, başımıza gelen her şey yaşamdır. Olumsuzları fırsata dönüştürme olasılığımız, süreci yönetme becerimizi geliştirdikçe artacaktır.

Yrd. Doç. Dr. Zeynep Oktuğ, 1972 yılında İstanbul'da doğdu. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı'nda doktorasını tamamladı. Etkili iletişim, ergen-ebeveyn iletişimi, sınav kaygısı, kişilerarası ilişkiler ve özgüven konularında çeşitli yerlerde seminerler verdi. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen yazar, halen İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sistem Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız