Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ölmek Başıma Gelen En Güzel Şeydi Kitap Açıklaması


"Aklımdan bir türlü çıkmayan başlığı ve içerdiği anlamın bende yarattığı merak, tüm diğer işlerimi bir kenara bırakıp okumaya başlama sebep oldu. Ve böylece, kendimi yepyeni ve muhteşem bir maceranın içinde buldum. Aralıksız okuyabilecek kadar kendimi kaptırdığım kitabın son sayfasını çevirdiğimde sabah olmuştu. Umutlandıran, özgürleştiren, hafif de olsa insanı hüzünle saran bir güzelliği vardı. Kitabı okuduğum sürece umudu ve özgürlüğü yaşadım, kitap bittiğindeyse içimi tatlı bir hüzün kaplamıştı. Kitabın sonuydu ve okuyacak başka bir yeri kalmamıştı!

İtiraf etmeliyim ki şu anda size birazını anlatmamak için kendimi zor tutuyorum. Ama bunu yapmayacağım. Çünkü sizi, sayfaları çevirirken yaşayacağınız keşfetme duygusundan mahrum etmek istemem. Ne de olsa, ben bu çok özel kitaptaki tüm güzellikleri ve öğretileri, keyif ve hüznü, gizem ve sihri kendi kendime keşfedecek kadar şanslıydım."
- John Harricharan, yazarSayfa Sayısı: 270

Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: 1001 Kitap

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

05.02.2008

Çok Etkileyici

İçerik olarak dr. ve hastaları arasındaki duygusal bağ yatıyor. Anlatımı çok duygusal içten bir anda okunabilecek bir eser ama özellikle kanserli hastaların çıktığı yolculuk ve bu yolculuğun noktalanmasındaki bölümlerde koptum adeta.. Babam da kanser hastası ve metastas illetiyle boğuşuyor. Başka hikayelerle özdeşim kurmak ne kadar doğru bilmiyorum ama o bölümleri okurken yüreğim kanadı diyebilirim. Hissedilenler ancak bu kadar harflere dökülebilirdi diyebilirim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.