Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Olağanüstü Yaşamlar İçin Olağandışı Kurallar Kitap Açıklaması

 

New York Times ve USA Today Bestseller


Mindvalley kurucusu Vishen Lakhiani’den, yaşamınızı yeniden şekillendirmek ve


kendi kurallarınızla başarıya ulaşmak için


10 alışılmadık kural


 


Kullanım Tarihi Geçmiş Kültürel Kuralları Unutun


Bildiğiniz her şeyi sorgulayıp sizi alıkoyan parçaları çöpe atsanız ne olurdu? Olağanüstü Yaşamlar için Olağandışı Kurallar sayesinde bunu yapabilirsiniz.


Çağımızın en yaratıcı insanları gibi düşünmeyi, sorgulamayı, meydan okumayı ve sevgi, eğitim, spritüellik, çalışma yaşamı, mutluluk konusunda yepyeni kurallar yaratmayı öğreneceksiniz. Olağanüstü Yaşamlar için Olağandışı Kurallar çalışma yaşamımızdan sevgi ve şifalanmaya kadar her şeyin anlamını değiştirebileceğiniz ve başarıya ulaşırken KENDİ kurallarınıza göre oynayabileceğiniz şekilde zihninizi yeniden programlamayı içeriyor.


YalnIzca Bir Kitap Değil, Bir Manifesto


Nereden başlıyor olursanız olun, kendinize gerçek anlamda olağanüstü bir yaşam yaratıp evrene bir çentik atabilirsiniz. Bu kitapta gerçekliği bükmeyi, saçma kuralları sorgulamayı, kültürel dogmaları alaşağı etmeyi, maceranızı sonuna kadar yaşamayı, bilinç mühendisliğini, mutluluk içinde yaşamayı ve insanlığı bir adım ileriye taşımayı öğreneceksiniz. Sınırlarınızı sorgulayacak ve aslında hiçbir sınırınızın olmadığını fark edeceksiniz. Etrafınızdaki dünya ve sizin bu dünyadaki yerinize dair algılarınız değişime uğrayacak ve bu sayede kendinizi mutluluk, amaç, tatmin ve sevgiyle dolu, yepyeni ve her anlamda olağanüstü bir yerde bulacaksınız.


 (Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.