Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu Kitap Açıklaması

Kâinatın Sırrını Keşfeden Kitaplarla Tanışın

 

Bu çalışma, sizi içerdiği yüksek hakikatler ve büyük ilmî keşiflerle şaşırtacak, bazılarınıza "Şimdiye kadar nasıl olur da duymamışım!" dedirtecek, dünyanın her köşesinde ve her kesim insanda hayranlık uyandıran inanılmaz bir eserle tanıştırmak için kaleme alındı.  

İşte kâinatın bilinmez ve gizli kalmış esrarı olan ve insanlığın sürekli merak ettiği Varoluşun Üç Temel Sorusu: "Bu kâinat ve içindekiler nereden geldi, nereye gidecekler ve burada ne için bulunuyorlar ve vazifeleri nelerdir? Yani biz burada ne yapıyoruz?" Eserlerin İnceleme Konusu: Bir insanın en önemli meselesi olan bu üç temel sorunun cevabını, ilahî vahyin ışığı ve aklın ortak rehberliği ile; aklî deliller kullanarak doğru olarak vermektir.

Tüm insanlığın ihtiyacı olan ve varlığın temel gerçekliğini arayan herkese hitap eden ve bilim dünyasını ve bilim insanlarını daha da derinden ve yakından ilgilendiren ve ilahî vahyin eliyle getirilen yüksek hakikatler, bu eserlerle yeniden keşfediliyor ve aklî metotlarla tamamen ispat ediliyor. Özellikle kuantum fiziğinin ve astronominin günümüzde geldiği aşamada, tam da en ileri noktaya gidilerek eşyaya, kâinata ve insana dair olan üç temel soruya cevap arandığı günümüzde; bilim ve bu eserler, artık aynı alana giren konuları incelemektedirler ve aynı çalışma sahasını paylaşmaktadırlar.  

İçinde bilime ve öğrenmeye dair, karşı konulmaz bir merak ve tutku bulunan insanlar için manevî bir ilim hazinesi olan bu eserlerin adı: RİSALE-İ NUR'dur. Sizi büyük bir hazinenin kapısından içeriye davet ediyoruz ve anahtarını da bu çalışmamızla elinize veriyoruz. Lütfen İçeriye Buyrun!

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.10.2018

İnanılmaz ve harika bir okuyucu yorumu

Sizinle inanılmaz ve harika bir okuyucu yorumunu aynen paylaşmak istiyoruz: "Bu yorumu okuyan herkese sesleniyorum: Yazarını yemin ederim tanımıyorum, kitabı bir merakla aldım, gerçekten efsane bir kitap. Şu anda bakıyorum da sadece 27 adet satılmış burada, inanılır gibi değil. İnşallah bu böyle kalmayacak, çünkü yazık oluyor. İDDİA EDİYOR VE İNANIYORUM Kİ: YAKIN BİR GELECEKTE, hani şu KÜRK MANTOLU MADONNA ve TUTUNAMAYANLAR ilk telif edildiği zamanlarda 1-2 baskı ancak yapabilmişken, seneler sonra inanılmaz satış rakamlarına ulaştı ya, aynısı olacak, zaman beni haklı çıkaracak inşallah... Yazarına çok çok teşekkür ediyorum; ellerine, emeğine, azmine, yüreğine sağlık..."

18.10.2018

ALANINDA DAHA İYİSİNİ BULAMAZSINIZ

Aklî ve mantıkî kurguları çok sağlam.. Ruhu okşayan ve şiir tadındaki edebî üslubuyla defalarca usanmadan okunacak kadar kalıcı nitelikte bir rehber eser.. Risale-i Nur'un içindeki iman hakikatlerini bu derece mükemmel izah ve ispat eden ve bunu bu kadar anlaşılır bir şekilde yapan, su gibi akıcı bir lisan kullanan ikinci bir eser hiçbir yerde göremezsiniz. Eser ortada. Okuyun. Kendiniz görün. Cennetin kapısını açan ve ebedî hayata ulaştıran sihirli anahtar ve kâinatın en büyük, gizemli, derin ve önemli hakikati olan Allah'a imanın, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kesin ve detaylı bir şekilde ispatına şahit olmak ve muazzam bir zihinsel yolculuğa çıkmak için içeriye buyrun!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.