Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Okur Postası Kitap Açıklaması


Nalan Barbarosoğlu, öykücülüğümüzün hem ustalarından, hem de emekçilerinden biri. 90'lı yıllardan bu yana öyküleriyle olduğu kadar öykü üzerine yazılarıyla da edebiyatımızın hep gündeminde oldu. Okur Postası, onun uzun bir aradan sonra yayınladığı yeni öykü kitabı. Barbarosoğlu bu kitabında daha önce hiç yapılmamış bir şeyi yapıyor: Edebiyatı, gerçek yazarları kurgusal okurla buluşturuyor... Yani sürüp giden kurgu-gerçek karşıtlığını tersine çevirerek hem şaşırtıyor hem de az bulunur bir okuma keyfi yaratıyor. Kurgusal okur, gerçek yazarlara mektuplar yazıyor... Edebiyatın yaşamda nasıl karşılık bulduğunu merak eden gerçek okurun ilgisine sunuyoruz...
(Tanıtım Bülteninden)



Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Alakarga

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

25.08.2014

Muhteşem

Yirmi sekiz gerçek yazara yazılmış hayali mektuplardan oluşan kitap size yirmi sekiz farklı öykü sunduğu gibi, yazarların bahsi geçen kitaplarına bir ışık tutuyor. Her yönden besleyici olan kitapta yazar, çeşitli okur tiplemeleriyle neredeyse tüm insan hallerini derin kesen bir kalemle yazmış. Mektupların birinde değilse bile öbüründe kendinizle karşılaşmamanız olanaksız. Çok naif bir dille yazılmış bu kitap bir kere değil defalarca okunacak nitelikte. Mürekkebiniz hiç eksilmesin sayın Barbarosoğlu.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.