Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Öğrenci Koçluğu Kitap Açıklaması


Öğrenci Koçluğu kitabını yazarken birçok amacım vardı...

Bunlardan en önemlisi, yaşamlarında ergenlik gibi çok önemli bir dönemden geçen gençlere okulda ve sınavlarda hazırlık süreçlerinde yardımcı olmak.

Sevgili gençler bu kitapta anlatılan teorik ve pratik bilgilerle kendilerini tanıyacak, başarılarının önündeki engelleri temizleyerek yaşamdaki hedeflerini gerçekleştirmek için kullanacakları bir yol haritası oluşturacaklar.

İkinci önemli amacı ailelere çocukların eğitim hayatlarında onlara nasıl yardımcı olacakları konusunda yol göstermek.

Bir diğer amacı değerli eğitimcilere, öğrencilerine yardımcı olmalarını sağlayacak yeni bir bakış açısı kazandırmak.

Bu kitap bir eğitim koçu ile çalışma fırsatı olmayan veya bu uygulamaları yaşamına kendi aktarmak isteyen öğrenciler ve onların velilere ayrıca mesleki pratiklerine zenginlik katmak isteyen eğitimciler için yol gösterici rehber bir kitaptır.

Sevgili gençlere önerim bu kitabı bilinçli bir şekilde okumaları ve onlar için hazırladığım uygulamaları yaşamlarına aktarmalarıdır.

Hak ettiğimiz her alanda başarılı ve mutlu hayata ulaşmanız dileğiyle...Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Bab-ı Saadet Yayınları

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.05.2013

Teşekkürler

Eğitim içinde yer alan tüm bireylerin "Başvuru Kitabı" olacak bu eser için teşekkür etmek yeterli midir bilmem, emeğinize sağlık.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.