Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Günümüzde önemli her geçen gün daha çok fark edilen 'Koçluk' uygulamalarının, öğrenciler üzerinde nasıl bir ilerleme ve başarı getireceğini anlatan bu çalışma, aynı zamanda dağınık olan 'öğrenci Koçluğu' çalışmalarını da tek çatı altında toplamaktadır. Alanında önemli bir ihtiyaca cevap vermeyi hedefleyen bu çalışmayla ülkemizin daha başarılı ve zeka potansiyelini kullanabilen bireylere kavuşması hedeflenmiştir.

'Nasıl öğrenciler' yetiştireceğiz ve dahası 'Nasıl bir toplumu meydana getireceğiz' sorusuna cevap arayan bu kitap, birçok soruya cevap veriyor.

Çocuklarına zaman ayırmakta zorlanan, iş hayatının yoğun seyrinde çocuklarını ihmal etme korkusu taşıyan ebeveynler, çocuklarına yön vermesini istediği eğitimcileri ararken onların hangi vasıfları taşıması gerektiğine de bu kitap aracılığıyla ulaşılabilme imkanı sunuyor.

Eğitimcilere ve anne-babalara ideal öğrenciler yetiştirebilme konusunda iyi bir kılavuz olmayı hedefleyen bu kitap, alanında bir ilk ve bir başlangıç eser olma özelliği taşıyor.Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: C Planı

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

07.03.2016

yanlış yönlendiren bir kitap

Kitabı yazan kişi Koçlukla rehber öğretmenliği birbirine karıştırmış ki yazar aslen her ikisi de değil. Bu kitapta yazanları koçluk sananlar koçluğu yanlış tanırlar. Bu kitapta anlatılan kişi koç değil eğitim danışmanı olmaya aday biridir. Ancak bunun için de rehber öğretmen olmak gerekir.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız