Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

O Zaman Kim Söyleyecek Şarkıları Kitap Açıklaması

 


Yiğit Okur, üç romanından sonra ilk kez bir öykü kitabıyla çıkıyor okur karşısına. Dozu iyi ayarlanmış mizah, Yiğit Okur'un bildik ironisiyle birleşince, güldürürken düşündüren öyküler çıkmış ortaya. Anlattıklarında kendi yaşam çevresinden ve kişisel birikiminden yola çıktığı belli olan yazar, ustalıklı kurgularla son derece keyifli öyküler yaratmış.Sayfa Sayısı: 158

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Sıfırdan sıfıra bir acayip yolculuk...
Oylum Yılmaz

Sıfırdan sıfır olmaya doğru yaptığımız bir yolculuksa eğer hayat, kendi saçmalığını da içinde barındırıyor demektir bir anlamda; hüznünü de, kahkahasını da. Yiğit Okur içinse, bunun fena halde farkında bir yazar diyebiliriz pekala, “Sıfırlamak” gibi bir roman da dolayısıyla onun kaleminden çıkıyor... Hüzün yaşamın beyhudeliğine, kahkaha saçmalığına değiyor burada; ömrümüzün ağırlığıysa mukadder.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

22.08.2013

Güldürürken düşündürmekte usta bir isim : Yiğit Ok

Öykü okumayı sevmeyen ben, çoğu öyküsünde kendimi buldum bu kitabın. Kesinlikle tavsiye ediyorum, sevenlere, sevmeyenlere.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.