Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Müzik Listeniz Hayatınızı Değiştirebilir Kitap Açıklaması

 


Cebinizde taşıdığınız şarkıların gücünü hissedin! Canlanmak için müziğin sesini açmanın yeterli olduğunu düşünüyorsanız müziğin yaratabileceği mucizelerden tümüyle yararlanmıyorsunuz demektir. Müziğin gerçekten faydasını görmek için size daha iyi bir önerimiz var: Yavaş bir şarkıyla başlayın ve hızlı şarkılara geçerek enerjinizin yükseldiğini hissedin. Müzik Listeniz Hayatınızı Değiştirebilir, sevdiğiniz müziklerle hayatınızı değiştirmek için kullanabileceğiniz, bilimsel olarak kanıtlanmış yöntemler sunuyor.

Bu kitapta öğrendiklerinizle:
-Kaygılarınızdan kurtulacak,
-Daha mutlu hissedecek,
-Hafızanızı geliştirecek,
-Ruh halinizi iyileştirecek,
-Yaratıcı bir yaşam sürecek,
-Stres, uykusuzluk, depresyon ve bağımlılıkla daha iyi mücadele edeceksiniz.

Müzik Listeniz Hayatınızı Değiştirebilir, size yan etkisi olmayan bir reçete sunuyor: Yaşamınızı güzelleştirmek için yapmanız gereken tek şey, müzik listeleri hazırlamayı öğrenmek ve onları dinlemek.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pozitif Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

05.01.2021

Müzik Eğitimcileri İçin

Okullarda müziği nasıl kullanıp onunla iç içe ne güzel yaşayabileceğimiz öğretilse fena olmazdı. İşte bu kitap, bu hususta eğitimcilerimiz için bir başucu kitabı olmalı

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.