14,5 TL
Standart Teslimat : 21 Mayıs - 24 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Mutluluk Dediğimiz Şey Kitap Açıklaması

 


Mutluluk Dediğimiz Şey, Freud'un tüm eserlerinden özenle derlenmiş bir seçkidir.

"Sevmek ve çalışmak, çalışmak ve sevmek… Hayat bundan ibaret."
"Çocuklar yapabilseydi, yetişkinler bilseydi."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 80

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Aylak Adam

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

17.12.2019

Çeviri

Çevirmen freudun sözlerini  kendi nevrotik durumuyla çevirmiş, freuda ait olmayan yazıları onunmuş gibi paylaşmış. Aforizmalar kitabını genel olarak beğenmedim.

24.04.2019

Sözlere Dair

Sigmund Freud bu kitabında tüm derlenmiş kitaplarından sözler bulunuyor.Özellikle insanların yaşamları hakkındaki tespitleri mükemmel ötesi.:)) Aile hayatındaki ilişkiler ve çocuk yetiştirme konusundaki düşünceleri dikkat çekici.Genellikle cinsellikle ilgili fikirleri var ama yerinde tespitler olduğunu düşünüyorum.Çünkü ülkemizdeki cinsellik konusu mahremiyet içerisinde olduğu için insanların çoğu bu konuda bilinçsiz olduğunu düşünüyorum.Din konusuna da girmiştir.Din dünyada insanların en hassas olduğu konulardan bir tanesi değil en önemlisi bence.Din konusunda da akıl ve mantığı ön planda tutarak fikirlerini ortaya koymuştur.Okumanızı tavsiye ederim.

17.04.2016

Güzel

Gerçekten özenle derlenmiş.Freud´un düşündürücü ve aslında kendi düşündüğümüz fakat dışa vuramadığımız düşüncelerimizi kağıtlara döktüğünü fark edeceğiz okurken.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.