Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Mutluluk Dağıtmak Kitap Açıklaması

 


Akıcı ve keyifli uslubuyla Tony’nin iş ve özel hayatında öğrendiği dersleri çocukken kurduğu solucan çiftliği işinden zappos.com’a uzanan yolculuğu şeklinde anlatmaktadır. Kitapta yazarın tutkusunu nasıl keşfettiğini, zappos‘un karlı ve başarılı bir şirkete dönüşmesinin arkasında yatan sıra dışı uygulamalardan örnekleri ve yaşam amacına nasıl ulaştığının hikayesini bulacaksınız.Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyner Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

13.04.2020

E-Ticaret

E-ticaret alanına ilgi duyanlar okuyabilir, şirket kültürü ve müşteri memnuniyeti ile ilgili çok güzel tavsiyeler var

15.09.2019

Şirket kültürü ve Mutlu olmanın yolları

Kitap çok akıcı çok fazla ayrıntılara boğulmuyorsusunuz. kitapta genel itibariyle uzun dönemli düşünüldüğü taktirde şirketlerin daha kalıcı olacağı yönünde ayrıca şirketlerin çalışanlarına ve müşterilerine değer verdiği sürece bir yerlere geleceği belirtiliyor okumakta fayda var e ticaret alanına ilgi duyanlara tavsiye edilir..

28.07.2018

mutluluk, şirket kültürü

kitap size neyi istediğinizi ve nasıl istediğinizi sorguluyor bu süreçte kendisi mutluluğu daim etmek bunu nasıl yapılabileceğini kendisinin bu nasıl yaptığını açıklıyor. Şirket kültürünün üzerinde çok durmuş ve çok çok haklı olduğunu düşünüyorum. Kitabı satın alacak kişilerde kısa zamanlı bir sorgulama yaratıyor mutluluk hakkında. Uzun bir sorgulamaya girmeniz için mutluluk üzerine daha fazla kitap okumanız gerektiğini düşünüyorum ben beğendim siz değerli idefixcilerin de okumasını öneririm.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.