0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
10,56 TL
13,89 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 24 - 26 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Sürükleyici, merak uyandıran, heyecanlı ve akıcı bir dille kaleme alınan Mutlu Köpekler Gezegeni Sibel Unur Özdemir’in ilk romanı olma özelliğini taşıyor.


Roman, gerçek yaşamın içine yerleştirilen gizemin fantastik boyutuyla okuyucuyu adeta büyülü bir yolculuğa çıkarıyor sayfalar boyunca.


Özdemir’in hayal dünyasına hayran kalmamak mümkün değil. Zira O, var olan, bildiğimiz dünyadan bir kesiti anlatırken aynı zamanda da bilinmeyenlerin dünyasına adım atarak olağanüstü bir hayal gücü sergiliyor ve siz okurlarını Mutlu Köpekler Gezegeni ile tanıştırıyor.


Yazar’ın hayal gücü, kelime dağarcığı, olayları etkileyici bir biçimde anlatışı, duygu ve düşüncelerinin varsıllığı, gerek sanatçı kişiliğiyle gerekse bilgi birikimiyle ortaya koyduğu bu roman, köpeklerin gerçek yaşamdaki hayatları hakkında bilgi verirken onların gezegenlerindeki çarpıcı yaşamlarını da gözler önüne seriyor. Ayrıca; sevginin, dostluğun, yardımlaşmanın, çalışmanın, disiplinin, işini sevmenin, ailenin önemine vurgu yaparken beraberinden pek çok yan konuya da ışık tutuyor.


Mutlu Köpekler Gezegeni’nde yer alan aforizma kıymetindeki bazı sözlere değinmeden geçmek haksızlık olur diye düşünüyor ve hiç değilse birkaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.


 


-Düşünce gücü gelişmeyen insanlar içi boş tenekelere benzerler.


 


-Bu dünyada güzellikler varken kavgaya, dövüşe ne gerek vardı.


 


-Başarının temelinde düzenli olarak çalışmak yatar.


 


-Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir.


 


-Hayaller, geleceğin bir çeşit görüntüsüdür.


 


-Merak çok güçlü bir duygudur. Ancak, öğrenmek istediklerini işittiğinde tükenir.


 


Şüphesiz ki Mutlu Köpekler Gezegeni okurunun ruhuna dokunacak, etkileyecek ve yüreğinde yankılar uyandırmayı başaracaktır.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız