Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Murakami'nin Kedisi Kitap Açıklaması

 

Senaryo yazarı Lal, eşi Umut’a öfkelenip ardına bakmadan evi terk etti. Kendini Beyoğlu’nda, St. Antoine Kilisesi apartmanlarında buldu. Çok sevdiği yazar Haruki Murakami’nin Pera Palas’ta yapılacak bir panel için İstanbul’da olduğunu öğrenince kulaklarına inanamadı. Otele geldiğinde kapıda bir kargaşa vardı, biricik Murakami ise suratını asmış, lobide öylece oturuyordu. Edebiyat devinin kedisi yer yarılmış, içine girmişti!

Aylin Doğan'ın kaleme aldığı Murakami’nin Kedisi, Beyoğlu’ndan Prag’a, pagan büyülerinden psikanalize uzanan geniş bir yelpazede, sayfalardan adeta fırlayan renkli karakterleri ve soluksuz okunan akıcılığıyla büyülü bir roman.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.08.2020

Tezcanlı bir roman

Murakami’nin Kedisi iyi malzemeyle, sürükleyici olay örgüsü ile kurgulanmış, dili akıcı bir kitap. Her bölüm sonunda can alıcı bir noktaya geliniyor ve daha yüzelli sayfa okumadan hop! bitiveriyor. Bazı diyaloglar kahkaha attırdı. Yani bu metinler az düzenlense dizi veya film senaryosu da olurmuş. Detayları çalışılmış ama daha uzun olabilirmiş. Yine de bir solukta okudum. Bu arada Murakami’nin bu kitaptan haberi var mıdır merak ettim.

07.08.2020

Murakami’nin Kediisi

Heyecanla okuduğuö  paralel evren, ezoterizm içerkli bir hikaye. Yeni siparişime devamı dedikleri Bram Stoker’ın Masası’nı ekliyorum. Keyifle okunacak bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.