5/5 - 3 Kişi Yorum Yap, Kazan!
9,9 TL
23,0 TL %57
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 22 Ekim
Standart Teslimat : 23 - 25 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Oyuncu-yazar-yönetmen Erkan Kolçakköstendil’den sinematografik öyküler.

“Bütün olan bitenleri, olmakta olanları ve gelecekte olacakları değiştirebilir misiniz?”

İnsan, bütün hayat tecrübesine ve yaşam arzusuna rağmen bir şeye asla meydan okuyamaz: Ölüm. Ve insan, dilimlere ayırarak ölçtüğü anları toplayıp da Vakit denen mefhumun çemberinde dolandığından, yaşamak, başımızdan geçenlerin yükünü sisli bir ormana doğru taşımaya benzer. Vakit’in gelip gelmediğine, dolup dolmadığına karar verebilecek tek şey, tüm tecrübelerimize ve sınırsız ihtimallere rağmen, Mukadderat’tır. Bazen tazecik çiçekleri koparacak, bazen yaşlı ayaklara dolanacaktır. Ama hep, tam vaktinde olacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

12.10.2019

Çok farklı bir yaklaşım

Kitap iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde Can Alıcılar baş karakter. Yaşlı bir kadın, taklacı bir güvercin, kırmızı ışıkta geçen şoför, çok bilen bir adam, sokak çocuğu, taşeron işçi, ev kadını ve 8 yaşındaki oğlunun kesişen kaderleri ve beklenmeyen bir sonla biten bir ölüme gidiş hikâyesi var.Ikinci bölümde ise hırslarına yenik düşen iki imamın kıran kırana mücadelesi... Aslında eski ile yeninin, klasikle modernin, Doğu ile Batının bitmeyen düellosu.Farklı bir bakış açısından yazılmış, anlatımı duru, hikayesi çarpıcı bir kitaptı.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız