Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bütün dünyada rekor satış yapan Zero Limit, The Key ve Çekim Yasası Sırrı kitaplarının yazarı, The Secret yaratıcılarından ve düşünceleriyle insanlara ışık tutan Joe Vitale'den ilk defa öğreneceğiniz mucizevi öğretiler.
Sizi yönlendiren kişilerin tavsiyelerinin şimdiye kadar neden işe yaramadığını hiç merak ettiniz mi? Yaşamınızda olası mucizeleri beklemek için ne yapmalısınız? Ben kariyerimin büyük bir bölümünde kendi yaşamlarını geliştirmek ve rüyalarını gerçekleştirmek isteyen kişilere bunları anlamaları için yardımcı oldum. Bu dönem boyunca bazı kişiler mükemmel şeylerle karşılaşırken bazıları ise hiç bu tür şeyler yaşamamışlardır.

Kişisel gelişim dünyası sizin yaşamınızın değişeceğine yönelik pozitif düşünceler ile doludur. Bu çözümün yalnızca bir parçasıdır. Ben asıl anahtar noktanın eylem ile birleştirilmiş pozitif beklenti olduğunu düşünüyorum. Siz kendinizi mutlu olmaya yönlendirdiğiniz halde sınırlayıcı karşıt düşüncelere sahipseniz herhangi bir ilerleme yaşamazsınız. Rüyalarınızı gerçekten yaşamanın tek yolu karşıt niyetleri ortadan kaldırmak ve kendi mutluluğunuzun tüm sorumluluğunu üzerinize almaktır.

Kitabın sayfaları boyunca şunları öğreneceksiniz:
• Kendi düşünce ve deneyimleriniz nasıl negatif kendi kendine konuşma yaratmaktadır,

• Kendinizi bilinçli farkındalığa nasıl ulaştırırsınız ve nasıl değişim sağlarsınız,

• Yaşamınızdaki bütün deneyimlerden nasıl olumlu yönde yararlanırsınız,

• Kendi çevrenize bakış şekliniz nasıl size yaşantınızı belirleme gücü verecektir,

• Kendi kendinize söylediğiniz şeyler ile gerçekten olan şeyler arasındaki farklılıklar,

• Geçmiş ya da gelecekte yaşamak yerine nasıl şimdi içinde yaşayabilirsiniz.

Bu kitap adım adım sizin kendi içsel mucizelerinizi bulmanıza yardımcı olacaktır ve size gündelik yaşantınız içinde nasıl mucizeler bekleyeceğinizi sunacaktır.Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.