Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mucizeler Çağı

Mucizeler Çağı

Mucizeler Çağı

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Cem Demirkan
Yayınevi :

Pegasus

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

California'da sıradan görünen bir cumartesi sabahında Julia ve ailesi, dünyanın dönüşünün yavaşlamaya başladığını öğrenir. Günler ve geceler gittikçe uzamakta, yerçekimi kuvveti değişmekte ve doğa yok olmaktadır. 11 yaşındaki Julia ve tüm insanları yepyeni bir dönem beklemektedir.

"Gerçekte ne kadar az şey bildiğimiz hâlâ beni hayrete düşürüyor… Belki de benim ve ailemin başına gelenlerin yavaşlamayla hiçbir ilgisi yoktu. Mümkündü ama zannetmiyordum. Hem de hiç."

"İşte hayal gücü budur. Karen Thompson Walker dehşet verici bir gelecek ile günümüzün zekice ve güçlü tasvirini bir kurguda başarıyla bir araya getirmiş."
-Amy Bloom -

"Karen Thompson fantastik bir düşünceyi işleyip onu çarpıcı
bir şekilde gerçekçi kılmayı başarmış."
-Karen Russell-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 320

Dil : Türkçe

ISBN: 9786053432074


Yorumlar (1)

7/10

Hayal edin, dünyanın dönüşü yavaşlamış, gündüzler ve geceler durmadan uzuyor. Bitkilerde, hayvanlarda, toplum ve bireylerde nasıl değişikler olabilir, nasıl etkilenirler. Bütün bunlar ve daha fazlası 12-13 yaşlarında ki bir genç kızın gözüyle anlatılıyor. Bence çok ta güzel anlatılmış fakat yazarın tarzından mıdır bilmiyorum kitapta beklediğim sürükleyicilik yoktu. Konu çok zengin olmasına rağmen, yazar nedense çok azıyla yetinmiş. Bu kitabı okumak, kocaman bir pastadan minicik bir dilim pasta tatmak gibi.