0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Sayfa Sayısı : 267

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Anatomi eğitiminde görsel kaynakların ve özellikle atlasların önemi büyüktür. Özellikle insan anatomisi dersi alan Sağlık Bilimleri Öğrencileri için teorik bilgi yanında görsel kaynakları t ... Tamamını gör
81,11 TL
111,11 TL %27
ya da
Bu üründe kargo bedava!..

Kitap Açıklaması


Anatomi eğitiminde görsel kaynakların ve özellikle atlasların önemi büyüktür. Özellikle insan anatomisi dersi alan Sağlık Bilimleri Öğrencileri için teorik bilgi yanında görsel kaynakları takip etmek gereklidir. Anatomi atlaslarından yararlanmak sadece öğrencilik sürecinde değil aynı zamanda meslek hayatında ve özellikle cerrahi branşlarda çalışma hayatı süresince kullanılacak bir kaynak olarak değerlendirilmiştir.
Bu amaçla Tıp Fakülteleri, Diş Hekimliği Fakülteleri ve Sağlık Bilimleri Fakülteleri'nin değişik bölüm öğrencilerinin eğitimlerine faydalı olacağı düşüncesi ile Morton Anatomi Atlası Türkçe'ye çevrilmiştir.
Çevirilerde anatomik terimler Terminologia Anatomica (1998)'ya ve burada bulunmayan terimler ise Nomina Anatomica'ya göre kullanılmıştır.
Eğitime katkı sağlayacağını düşündüğüm bu eserin düzeltmelerine yardımcı olan bölümümüz öğretim elemanlarına, Nobel yayıncılık yetkililerine ve çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.
Bu atlasın tüm öğrencilere ve faydalanacak kişilere yararlı olması dileklerimle.

-Prof.Dr. Mustafa Büyükmumcu-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 267

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevleri

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız