4/5 - 9 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Sayfa Sayısı : 32

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Ramon resim yapmayı çok severdi.Nerede olursa olsunNe zaman olursa olsunHer şeyin resmini yapardı.Resim yapmak Ramon'a mutluluk verirdi. Sınırsız hayal gücü kalemin beyaz bir ... Tamamını gör
13,2 TL
22,0 TL %40
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Ramon resim yapmayı çok severdi.
Nerede olursa olsun
Ne zaman olursa olsun
Her şeyin resmini yapardı.

Resim yapmak Ramon'a mutluluk verirdi. Sınırsız hayal gücü kalemin beyaz bir sayfayla buluştuğu an coşarcasına harekete geçerdi. Ancak ağabeyi yüzünden bu coşkusu bitiverdi, artık çizemiyor, hep mükemmeli arıyordu.

Kız kardeşi "doğru" resim yapmaya çalışmasının anlamsız olduğunu; denizmiş gibi, dağmış gibi, balıkmış gibi çizdiği tüm kendine özgü resimlerin ona zenginlik kattığını söylediği gün Ramon mutluluğu yeniden yakaladı.
Peter H. Reynolds, Mış Gibi adlı öyküyle gizli kalmış yeteneklerin ortaya çıkmasına ışık tutarak bize içimizdeki yaratıcı gücü ateşlememizi söylüyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 32

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar

%77,8
%11,1
%0
%0
%11,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

06.04.2019

Güzel bak devam et

Minik oğluma okudum ilk  Kes. O kadar çok beğendim ki ardından defalarca kendim okudum şimdi de canım sıkılsa elimi alıp okuyorum hem çabucak bitiyor hem de oradaki bilgiler bir büyük olarak bana hayata devam etmeyi tekrar hatırlatıyor. Çocukların dünyasını çok iyi anlayabilmiş olan yazar kendilerinden memnun ,  mutlu, hayata umutla bakabilen çocukların olması için büyük bir katkıda bulunmuş bu kitapla ve diğer kitapları da aynı şekilde çok ama çok güzel