Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bu kitapta tarih öncesinden günümüze dünya mimarisinin yapı taşlarını bulacaksınız. İlkçağ'dan Ortaçağ'a, Rönesans'tan 20. yüzyıla belli başlı akımlar (Neoklasisizm, Modernizm vb.), tanınmış mimarlar ve önemli yapıtlar ortaya konuyor.

Her bölümün başındaki zaman çizelgeleri, o dönemdeki siyasi, toplumsal ve bilimsel gelişmelere dair kısa bir giriş, dönemin ünlü mimarlarına derinlemesine bakış ve önemli eserlerin resimleri kitabın akıcılığını ve anlaşılırlığını arttırıyor.

Sadece mimarlara değil herkese yönelik temel bir başvuru kaynağı.Sayfa Sayısı: 512

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: NTV

 

Puanlamalar

%58,3
%33,3
%0
%0
%8,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

22.11.2015

Çeviri Hataları

Kitabın aslını okuyan biri olarak kitap da çok fazla çeviri hatası bulunmaktadır.Birçok cümlede çeviri kurallarına ve yazım kurallarına dikkat edilmemiş yazarın anlatmak istediği tam olarak aktarılamamıştır ancak buna rağmen içerik ve ihtiyaç yönünden özellikle mimarlık öğrencileri için tam anlamı ile başvuru kitabıdır.

18.06.2010

Başvuru Kitabı

Tarihin başlangıcından günümüze mimarlıkta dönemler, akımlar, teknikler vb konuların oldukça akıcı bir şekilde anlatıldığı bir başvuru kitabı. Taşımaya uygun boyutuyla da oldukça dikkat çekici.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız