Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bölüm Yazarları
Banu Avar Buket Müftüoğlu Cihan Dura Çağdaş Bayraktar Engin Taşkın Erhan Sandıkçı Erkan Güçiz Figen Özen Gazanfer Eryüksel İsmet Görgülü Kudret Harmanda Mahiye Morgül Metin Aydoğan Nurullah Çetin Ramazan Kıvrak Sedat Şenermen Sinan Meydan Tevfik Bir Yaşar Uysal Yusuf Yavuz Z Kaan Karakuş

İrade-i Milliye "MİLLÎ İRADE" Kurtuluş mücadelesinin ilk yayın organıdır.Bizler de Milletin iradesinin yok sayıldığı günümüzde ilk söz olarak MİLLÎ İRADE demeyi seçtik.

Haziran 2013'de Şehit aileleri ve Yörük dernekleri öncülüğünde, ortak hassasiyeti Türkiye'nin geleceği olan bir grup aydın, işçi, köylü, esnaf ve öğrenci her cenahtan Vatansever, hiç bir siyasi ayrım gözetmeksizin bir araya geldik. Ortak gaye olarak Vatanın tam bağımsızlığını hedefleyen Millî İrade Bildirisini kaleme aldık.

Ağustos 2013'de milliiradebildirisi.org, Mayıs 2014'de ise yenilenen milliiradebirliği.org internet sitesi ile karşınıza çıktık. Millî İrade Bildirisi'nin imzalanmasının birinci yıl dönümünde, Tam Bağımsız bir Türkiye için, çözüm odaklı öneri getirecek olan, bir dizi çalışmayı sizlere sunabilmek amacıyla bir yayınevi kurduk. Elmadağı Yayınları'nın ilk kitabı "Millî İrade Nedir?"21 yazarımızın ortak çalışması ile sizlerle buluşuyoruz.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 159

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Elmadağı Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız