0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
156,6 TL
261,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 12 Nisan - 17 Nisan
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Michigan Plastik Cerrahi Kitap Açıklaması

Kendi alanında kapsamlı Michigan Manual of Plastic Surgery kitabının ilk defa cep kitapçığı şeklindeki 2. baskısını sunmaktan heyecan duyuyoruz.


 


İlk baskısında olduğu gibi çağdaş plastik cerrahinin tüm kapsamını kolayca erişilebilir şekilde sunmaya çalıştık. Bu kitabı öncelikle tıp öğrencileri ve cerrahi asistanları için konsültasyonları; operasyon öncesinde, esnasında ve sonrasındaki hasta yönetimini kolaylaştırmak için yazdık. Kitabın içeriği ve biçimi plastik cerrahi ile etkileşim içindeki diğer alanlarda çalışanların pratik bilgilere erişimi için mükemmel bir referanstır.


 


Ayrıca Michigan Manual'ın hizmet içi ve yazılı kurul sınavları için önemli bir değerlendirme sağlayacağına inanıyoruz. Bu tür sınavlar için incelemeye yardımcı olmak için, sık sorulan yerlerin önüne bir * işareti koyduk. Ek olarak her bölümün sonuna ameliyathanede sık sorulan soruları sonraki vakalara hazırlık için koyduk. Her başlık altında ek okuma için 2 adet anahtar referansı koyduk.


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.