3,5/5 - 5 Kişi Yorum Yap
11,2 TL
16,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Nisan - 24 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları Kitap Açıklaması

“Anlatacağım hikâye, şehirli ve çalışan grubun yaşadıkları. Ben de onlardan birisiyim ya, o yüzden içeriden bolca itiraf taşıyor. Zira ne yazıyorsam çokça kendimden, yakın çevremden gördüklerim. Hikâye gerçek. Uydurmadım, en fazla biraz abartmışımdır. Ne yaptığımızı, dünyayı nasıl gördüğümüzü ve neden böyle davrandığımızı anlatmaya çalıştım. Bu kitap, kötü çocuklar olmadığımızı ispat etme ve bize verilen gazları kolayca yuttuğumuzun hesabını verme çabası aslında. Kendime ve sınıf arkadaşlarıma bolca iğne batırdım. Hatta çuvaldız ve şiş bile kullandım kimi zaman. Ama itirafçı olan beni dahi şişleyemeyecek kadar iyi insanlarız, biz beyaz yakalılar. Her sabah saat 6.45’te çalan alarm sesinin, sabah tıraşının, makyajının, kravat ve topuklu ayakkabı içinde büzüşen bedenlerin, bilgisayar başında uyuşan beyinlerin öyküsü bu kitap

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar
%60
%0
%20
%0
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.05.2016

Beğenmedim

İlk olarak haksızlık yapmamak adına söyleyeyim bu tarz iş mizahı kitaplarını sevmediğim açık. İçeriden bildiriyorum bak, herkesi, sistemi, beyaz yakayı, patronu, çaycıyı, arabayı, cep telefonunu, maili eleştiriyorum tavrı bana samimi gelmiyor. Burada kastım yazar bunları yazarken samimi değil demek değil. Samimi olabilir gerçekten herkesi eleştirebilir de ancak bu tavır bana samimi gelmiyor. Peki sevmememe rağmen kitabı neden aldın diye sorulabilir, almadım. Hediye edildi, 3 kitap alınıp biri bana verildi. Büyük ihtimalle benim dışında okuyan da olmayacaktır. Kitabın içeriğine değinirsek mizah kitabı ise mizahı bana hitap etmiyor, ciddi bir kitap ise ciddi olabilecek kadarda bir şey söylemiyor. Sonuç itibarıyla 16 tl´ye ben kitap alsam başka yüzlerce tercihim olabilir. Tekrar edeyim içeriden eleştirel iş mizahını tutarlı bulan, seven bir insan değilim.  

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.