Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Meyve Veren İmanlılar Kitap Açıklaması

 

"Rab'be yaraşır biçimde yaşamanı O'nu her yönden hoşnut etmeniz, her iyi işte meyve vererek Tanrı'yı tanımakta ilerlemeniz için...." Koloseliler 1:10

İsa Yuhanna 5:18'de çocukları (imanlılar) meyve verdiklerinde Tanrı'nın yüceltildiğini öğretiyor. Kutsal Kitap'ta Tanrı'nın isteğinin hayatlarımızın her alanında meyve vermemiz olduğunu görürüz. Meyve veren çocuklar olduğumuzda Tanrı'yı yüceltiriz çünkü Tanrı'nın karakterini yansıtmış oluruz. (Galatyalılar 5:22-23)

Tanrı'yı seven her imanlı, Tanrı'yı hoşnut etmeyi ister. Ama İsa'nın mükemmel planının dışına çıkma gibi bir risk vardır. Bizler farkında olmadan meyve verme ve İsa'ya benzeme arzumuzu kendi gücümüze dayanarak yapmaya başlarız. Bu bizleri merhametten uzaklaştırıp eyleme dayalı bir dine götürür. Farklı eylemleri 'Yapmamız,' gerektirecek, kuralcı ve bizlere özgürlük tanımayan, sadece dış görünüşümüzü değiştiren bir dine düşeriz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.