4/5 - 17 Kişi Yorum Yap
22,1 TL
34,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 17 Nisan - 22 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Mesleğim Yazarlık Kitap Açıklaması

Roman yazmak yüreğinizdeki karanlığın dibine dek inmektir.

Yalnız yapılan bir iş olduğunu söylemek sıradan bir ifade olur ama roman yazmak –özellikle de uzun bir roman yazmak- gerçekten de yalnız yapılan bir iştir. Bazen derin bir kuyunun dibinde tek başıma oturuyormuşum gibi bir hisse kapılırım. Ne kimse yardım edebilir bana, ne de biri çıkıp “Bugün iyi iş çıkardın” diyerek sırtımı sıvazlar. Neticede ortaya koyduğum eser birileri tarafından (elbette iyi olmuşsa) övülebilir ama kimse roman yazma işinin kendisini değerlendirmez. Bu, yazarın tek başına sessizce sırtlanacağı bir yüktür. Yaşayan en büyük edebiyatçılardan biri olan Haruki Murakami’den bir meslek olarak “yazarlık”... Tüm yazma heveslilerine ilham verecek tespitlerle dolu, “yazma dersleri” olarak da okunabilecek bir metin. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%35,3
%41,2
%17,6
%0
%5,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

25.11.2020

Okunmalı

Murakami severler kaçırmasın.

06.06.2020

Bir yazarı tanımak

Yazarın meslek hayatını çeşitli başlıklar altında sohbet kıvamında kaleme aldığı çok başarılı bir tanışma kitabı olmuş. Ben henüz Murakami''den bir roman okumadım ancak başlangıcı yazarı tanıyarak, iç dünyasını ve kariyerinin detaylarını keşfederek yaparsam eserlerini daha sempati ile okuyacağımı düşündüm. Bence güzel bir başlangıç oldu. Herkese tavsiye ederim.

09.04.2020

Başlangıç İçin Öneri Kitap

Murakami hayatını, yazarlığa başlama hikayesini, edebiyat ile ilgili görüşlerini paylaşmış kitabında. Yazarı tanımak ve kitaplarını bu bilinçle okumak adına güzel bir başlangıç kitabı olmuş. Keyifle ve merakla okudum ben.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.