19,9 TL
Standart Teslimat : 04 Temmuz - 07 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Mesih-Tanrı'yı Kıyamete Zorlamak Kitap Açıklaması

 

İster Suriye’ye ve Irak’a yönelik hareketlilik olsun ister Büyük Ortadoğu Projesi ve Trump’ın en son mega projesi dediği yeni Ortadoğu planı… Bunların hepsinin ortak bir noktası vardı: TEOLOJİ. Yani, insanların inandıkları dini değerler ve bu değerler üzerinden çizdikleri politik yol haritası.

Kitabı yazdığımız dönemde olmaz dediğimiz her şeyin neredeyse kitap yazılırken hayata geçmiş olması bizi gerçekten endişeye sevk etti.

Her satırında, her cümlesinde, hatta her kelimesinde içimizden gelen tek söz “Bu kitap bizi yanıltsın” oldu.

Bu kitap size kıyametin kapısının nasıl açılacağını anlatmayı vaat ediyor.

 

“Sizin inandığınız şey fark etmez. Eğer onlar buna inanıyorsa, bu sizi de etkileyecektir.”

William Cooper

 

“Maşiah hâlâ gelmedi. O halde gelişini hızlandırmak için bir şey yapın.”

Menachem Mendel Schneerson

 

“Çocuklarımın ömürlerinin sonuna kadar yaşayacağını zannetmiyorum. Armagedon’da son çatışma olacak ve sonra Tanrı evreni yok edecek. ”

Jerry Falwell

 

“Reagan’ın politik kararlarının çoğu İncil kehanetlerinin lafızcı yorumları üzerine bina edilmiştir. Bu durum Reagan’ı, ‘Şayet Tanrı ipotek altındaki bütün dünyayı yakında geri alacaksa, o zaman devlet borçları konusunda tasalanmak için hiçbir sebep yok’ gibi bir düşünceye sevk etmiştir.”

James Mills

 

“Bunu yapmamın sebebi, size baktığımda İsrail’i diriltecek insanları görmemdir ve o ideal hepimizin yüreğindeki kutsal tutkudur: Atalarımızın vatanı, yuvamız İsrail’e dönüş.”

Edmond de Rothschild

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.05.2020

ilk kez bir kitabı bekledim. bitirdim ve değdi.

yazarın kendisinin de bahsettiği gibi yarısı gerçekleşen olaylar bütününde gelecekte alternatif olarak yaşanabilecek hadiselere ışık tutuyor.

17.04.2020

Güzellll

Son yıllarda yaşananları ve yakında yaşanacak olanları anlamlandırmanıza yardımcı olacak, oldukça güzel tasnif edilmiş bir kitap.

13.04.2020

Yeni bir kurgu

Kitap,temelde evangelist inancının şekillendirdiği teo-stratejik gelişmeler ve bunların olası sonuçları hakkında kapsayıcı bir bilgi ve yorum vermiş.Bizim inancımızın ne olduğundan çok onların inancının ne olduğu ve dünyayı şekillendirmede bizi nereye götürdüğü konusu irdelenmiş.Bence çok başarılı bir çalışma..,

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.