14,6 TL
Standart Teslimat : 24 Mayıs - 27 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Merhametin Mavisi Kitap Açıklaması

 

Etrafımda yığınla insan var, bundan hoşlanmıyorum. İçten gelmeyen sahte gülücükler atmayı, dinlemeyi istemediğim bir sohbeti dinler gibi yapmayı sevmiyorum. İçimdeki fırtınalardan habersiz boş gözlerle bana bakan insanları görmek istemiyorum. Beni kendi halime bırakın diye bağıramıyorum, sesim çıkmıyor. Çıkarsa ruhum kaybolacak biliyorum, susuyorum. Kurtulamıyorum ruhumu çürüten, kalabalık yalnızlığımdan, insan sesleriyle dolu sessizliğimden.
Bedenim uyuşuyor aynı şeyleri yapmaktan. Gülüyormuş gibi, dinliyormuş gibi, şaşırıyormuş gibi. Gözlerimdeki donukluğu fark edemiyor hiç biri. Buna üzülmüyorum, aksine iyi ki diyorum, iyi ki fark etmiyorsunuz beni. Fark etmeyin beni, acımı kutsadım ben sıradan değil artık. Ama özgür de değil ve ben acımı özgürleştirmek istiyorum. Bir dağ başında, bir ormanda, nerede olursa…

Gözlerimin ıslaklığını, içimin derinlerinde kayboluşumu kimsenin görmeyeceği bir yerde...
Acımı özgürleştirmek istiyorum.
Gözlerimi âzâd etmek. Günlük olayların içinde savrulmak, herkes gibi yapmak, yaşamak istemiyorum.

Ruhumu hür kılacak bir yer istiyorum. Evet, ruhumu hür kılmalıyım, kaybolmadan derinlerde…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.