0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
14,2 TL
20,0 TL %29
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 11 - 15 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Her disiplinde teori ile pratik arasında fark olduğunu biliyor ve duyuyoruz. 

İş hayatı gerçekleri de bunun en güzel örneği. Bir gün iş hayatını tadacak her genç birey bu farkı bizzat anlayacak ve yaşayacaktır. Şirket yönetimi ile ilgili dersler vakalar desteği ile okulda öğretilir. Gerçek dünyada işin içine girildiğinde bu öğretilenlerin üzerine, insan tavır ve davranışları da eklenir.

İnsan davranışları her işyerinde düzeni değiştirir. Bazen de normal olmayan sonuçlar getirir. Bu normal olmayan durumlar nelerdir? Gerçek dünyada ittifaklar, ikili klikler, politika, aşk ve bir yığın pek de iş ile ilgili olmayan birçok olay nasıl devreye girer?

Dolanmış ip yumağına benzeyen durumlar nasıl çözülecektir? Hayal ve bilim kurgu ile zenginleştirilmiş bir dünyayı anlatan bu romanda bir şirket içindeki güç savaşlarını,  insanların birbirleri olan ilişkilerini, iletişimlerini, çalışanların gizli hayatlarını, doğaüstü güçleri olan bir kedinin gözünden okuyacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.12.2019

İş Hayatı ve Gerçekler

Aynı şirket içinde birlikte çalışan insanların içlerinde barındırdıkları gizli hedef ve duyguları, karşılıklı ilişkilerindeki beklenti ve çelişkileri anlatan hikaye, günlük yaşantımızda insan ilişkilerinin gerçekliğini, hayal ve umut edilen yaşamların güçlüklerini hatırlatıyor.

23.12.2019

maslak moda hattı

yazar,  ( bence) hayatının mesleki bölümünü, okuyan her meslekten insanın yararlanabileceği, dersler çıkarabileceği, anlaşılabilir ve birazda macera katılmış şekliyle anlatmış, kesinlikle okunmalı, hatta tavsiye edilmeli. Semih Varyoz

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.